Pınar Altuğ: Karaya inmiyorum, restoran fiyatlarını bilmiyorum

Pınar Altuğ, önceki gün 13 yaşındaki kızı Su Atacan ile Bebek’te bir dondurmacıda objektiflere yansıdı. Yağmur Atacan ise eşi ve kızını aracın içinde bekledi. Dondurma sırası bekleyen meşhur oyuncu, kısa sürede tatile çıkacaklarını söylemiş oldu. Altuğ, “Karavan tatilleri kışın oluyor. Yazları tekne tatilinde olacağız” dedi.
Üç senedir ekranlardan uzak olan Pınar Altuğ, basın mensuplarının “Yazları hep dinlence yapıyorsunuz. Dizi teklifi gelse kabul eder misiniz?” sorusuna, “Projenin aslına bakarsak o şekilde bir zamanı yok. Sezonlar artık eylül ve ocak diye ayrılmıyor. Her an yeni işler gelebiliyor. Güzel bir proje olursa nerede olduğumun bir önemi yok” yanıtını verdi.
‘RESTORAN FİYATLARINI BİLMİYORUM’ Fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan 47 yaşındaki oyuncu, “Ben karaya inmiyorum, hiçbir fikrim yok. Bizi etkileyen şeyler var fakat restoran fiyatlarını bilmiyorum” sözleriyle, Bodrum’daki pahalılığın kendilerini etkilemediğini belirtti.
‘BİR KARAVAN SEVDASINA TUTULDUK’
Geçtiğimiz ay “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programına konuk olan tescilli güzel, ailecek doğada zaman geçirmeyi oldukça sevdiklerini bu yüzden bir karavan aldıklarından açıklamıştı. “Ailecek doğaya oldukça aşığız. Halihazırda da İstanbul’da kent haricinde bir köye yakın yaşıyoruz. Mesleğim sebebiyle her gün şehre gidip geliyorum. İşimi yaptığım süre haricinde şehirden uzaklaşarak, doğaya kaçmak bana ve aileme oldukça iyi geliyor. Yazları da denizde yaşıyoruz. Geçen yıl pandemiyle beraber kendimizi daha da doğaya atma isteği oluştu içimizde ve bu heyecanla bir karavan sevdasına tutulduk. Şubat 2021’de bir karavanımız oldu. Bu yıl oldukça yağışlı bir yıl olduğundan karavanla oldukça gezemedik. Ülkemiz ve dünyamız için kuraklık tehlikesinin önüne geçmek için yağışlar oldukça mühim fakat karavan yaşantısı için keyifli değil bundan dolayı yağış olduğunda karavan zevk olmaktan çıkıp tabiat ile harbe dönüşüyor ve tabiat ile savaşı hiçbir vakit kazanmak mümkün değil. Arkadaşlarımızı da ikna ettik ve onlar da karavan aldı. Dört karavan ve yakın dost grubu olarak dolaşmak oldukça keyifli.”
‘AŞIK OLDUK, AİLE KURMA KARARI ALDIK’
Kendisi benzer biçimde oyuncu olan eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın devamlı magazin gündeminde yer almasına karşın mutlu birlikteliği hakkında konuşan Altuğ, “Bu aşk birilerine şov olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, birlikte zaman geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma sonucu aldık. Buralara kadar geldik. Oldukça şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız evladı ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la beraber olmaktan ve ortak bir yaşam sürmekten oldukça mutluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

Son Dakika Haberler