Son dakika: Tozlu Yaka Davet kimdir? Ahmet Haktan Zavlak hangi dizilerde oynadı?

Ahmet Haktan Zavlak, Tozlu Yaka dizisinin oyuncu kadrosunda Davet karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi görmüş oldu. Peki fakat Ahmet Haktan Zavlak hangi dizilerde oynadı? Tozlu Yaka Davet kimdir?
Anne ve babasının boşanması hala onda bir travmadır. Iyi mi olmasın ki? Anası Nesrin bu durumu devamlı oğluna hatırlattığı için ve suçlu olarak da babasını hedef almasını sağlamış olduğu için her yeni güne Önder’e öfkeyle adım atar. İçindeki bu hiddet onu okuldaki arkadaşlarına daha da yakınlaştırır. Gerçeği hatası ayırt etmeden onlar ne yaparsa aynısını yapar. Sadece ötekilerden farkı hala içinde taşımış olduğu vicdandır.
Ahmet Haktan Zavlak kimdir? Reklam ve dizi film oyuncusu. 178 santimetre uzunluğunda ve 65 kilogram. 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 178 santimetre uzunluğunda ve 65 kilogram’dır. Oyunculuk eğitimlerine devam eden Haktan Zavlak, ilk dizi deneyimini Bir Aile Hikayesi dizisinde ile yaşamıştı.
Birçok reklam filmimizde de oynayan genç oyuncu, 2019’dan itibaren Bir Aile Hikayesi, Yasak Elma, Orta Kafa Aşk ve Yeşilçam, Tozluyaka şeklinde çeşitli dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Son Dakika Haberler